Cześć, to my Gosia i Adam.
Jesteśmy miłośnikami piwa kraftowego i jesteśmy razem od ponad trzydziestu lat. Postanowiliśmy założyć własny browar w 2015 roku, a w 2021 roku zrobiliśmy to! Założyliśmy browar „BiyrLab” w czeskim Nymburku.
Nazwa zobowiązuje i chcemy być innowacyjnym browarem z Europy Środkowej.
Jęczmień na tle nieba

PIWO

W naszym piwnym „laboratorium” tworzymy niepowtarzalne połączenia smaków i aromatów.

Unikalne połączenie różnych składników określa smak i styl piwa. Magiczna czwórka: woda, jęczmień, chmiel, drożdże podkreślają charakter naszych piw. Składniki dla wszystkich stylów piw są starannie dobierane. Wszystkie komponenty kontrolujemy również za pomocą zmysłów. Wierzymy, że nasze zmysły to najdoskonalsze przyrządy pomiarowe.

Proces warzenia piwa opieramy na tradycyjnych etapach: zacieranie, warzenie, schłodzenie i fermentacja. Mamy innowacyjne i unikalne podejście, jeśli chodzi o chmielenie i równoważenie smaków i aromatów. Nieustannie odkrywamy i rozwijamy nowe piwa chmielowe.

LUDZIE I PASJA

To sedno wszystkiego, co tworzymy i o czym marzymy.

Warzymy dla naszych przyjaciół, rodziny i ludzi takich jak my. Kraftowe piwo na wspaniałe chwile naszego życia i doskonałe uzupełnienie ulubionego jedzenia.

Wierzymy, że rzemiesło browarnicze jest bardzo podobne do naukowej pracy laboratoryjnej, polegającej na odkrywaniu i ulepszaniu.

Ulepszamy nasz browar aby warzyć piwa z minimalnymi stratami.

https://biyrlab.com/wp-content/uploads/2022/02/IMG_0496-640x640.jpg
Lauter Tun podczas płukania wodą

ZERO EMISJI

Jesteśmy pionierami piwa rzemieślniczego warzonego z minimalnymi stratami.

Jesteśmy przekonani, że wspaniałe piwo należy warzyć z poszanowaniem naszej przyszłości i natury. W naszym browarze piwna rewolucja rzemieślnicza nie koliduje z “rebelią” bezemisyjną. Chcemy zużywać mniej wody, mniej energii i oszczędzać składniki. Rozwój sprzętu i procesów pozwala produkować świetne piwo przy jak mniejszych zasobach.

ZOBACZ RÓŻNICĘ